Reality Gala Piešťany

  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Predvolená veľkosť písma
  • Zmenšiť veľkosť písma
Úvod O nás Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

E-mail Tlačiť PDF

Predaj

Vašu nehnuteľnosť ponúkame do predaja na základe uzatvorenej sprostredkovateľskej zmluvy, ktorá po vzájomnej dohode obsahuje podmienky predaja vrátane províznych podmienok.  Zmluva ďalej obsahuje základný popis nehnuteľnosti, teda predmetu sprostredkovania. Tieto informácie o nehnuteľnosti sú získavané na základe popisu vlastníka ako aj z údajov Katastrálneho úradu.

Nehnuteľnosť následne ponúkame nielen konkrétnym klientom, ktorými disponujeme, ale aj na našej internetovej stránke, rôznych periodikách lokálneho aj celoštátneho charakteru, webových serveroch zameraných na reality a v mnohých prípadoch spolupracuje aj s inými realitnými kanceláriami tak aby sme zabezpečili predaj vašej nehnuteľnosti.


Prenájom

Pri zabezpečení prenájmu  nehnuteľnosti postupujeme rovnakým  spôsobom ako pri predaji s tým rozdielom, že provízia za sprostredkovanie je vyjadrená väčšinou  vo výške jednomesačného nájmu, ktorú obvykle hradí majiteľ nehnuteľnosti, avšak jej výška aj spôsob uhradenia je možný upraviť na základe dohody.

Reality Gala ponúka zabezpečenie sprostredkovania kúpy a predaja nehnuteľností pri nasledovnej provízii:
- byty 1% - 3%
- ostatné 3% - 5%

Bezplatné  umiestnenie Vašej ponuky na našej stránke www.gala.sk

Poradenstvo v oblasti stavebného, územného, kolaudačného a katastrálneho konania  ako aj spolupráce s príslušnými  štátnymi orgánmi

Posledná úprava Utorok, 02 August 2011 12:30  
Slovak English German Russian Spanish

Vyhľadávanie

Rozšírené vyhľadávanie


Nové Projekty


Copyright© 2011 GALA.sk, Všetky práva vyhradené